Beyaz eşyalarınızı, küçük ev aletlerinizi, TV’nizi ve klimanızı teslim ederken firmamızın desteğiyle kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Teknisyen ekibimizin tamamen orijinal yedek parça ve aksesuarları önemsediğini bilmelisiniz. Klima, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi ve kurutma makinesi gibi beyaz eşyaların ortalama kullanım ömrü 10 yıldır. Bu sürenin kısalması ya da uzaması tamamen kullanıcının kullanımına göre değişmektedir. Düzenli bakımları yapılan beyaz eşyaların kullanımı 10 yılı aşarken, bakımları yapılmayan ihmal edilen beyaz eşyaların kullanım süresi kısalmaktadır. Silivri Bosch bulaşık makinesi yetkili servisi olarak arıza durumunda bulaşık makinelerinin bakım ve onarımını yapıyoruz.

Çamaşır makinesi alanında uzman teknik kadromuzla birlikte Bosch Beyaz Eşya müşterilerimize teknik servis hizmeti sunuyoruz. Çamaşır makinesi teknik servisi sırasında kullandığımız tüm yedek parçalarımız orjinal parçalardır. Servisi gerçekleştirilen ürün için 1 yıl işçilik ve malzeme garantisi sunmaktayız. Kadıköy gibi Silivri’nin bazı mahallelerinde, çeşitli noktalarda Bosch servisleri, beyaz eşya arıza ve sorunlarına çözümler bulabilir, kusursuz servis deneyimi yaşatabilir. Kadıköy gibi Şile’nin bazı mahallelerinde, çeşitli noktalarda Bosch servisleri, beyaz eşya arıza ve sorunlarına çözümler bulabilir, kusursuz servis deneyimi yaşatabilir. Bosch, birçok çeşit kaliteli beyaz eşya modelleri üreten, Kadıköy’de herkesin bildiği, tercih ettiği, sevdiği bir beyaz eşya markasıdır.

Kadıköy Bosch Servisi’nde Özel Servis Kampanyaları

Petek temizliği konusunda da herhangi bir yere zarar vermeden pratik bir şekilde temizlik işlerini gerçekleştirip sizlere peteklerin teslimatını gerçekleştirmekteyiz. Peteklerin temizliğinin ardından ise yüksek performans alarak enerji konusunda oldukça avantajlı duruma geçtiğinizi de tespit edebilirsiniz. Zira birçok kullanıcı Bosch Servis fax numarası ve adres arayışı içerisin siteleri ziyaret etmektedir. Bosch Servis fax bilgisine bumaps internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Bosch Servis fax telefonu irtibatı için sitemizi ziyaret ederek bilgi edinebilrisiniz. Buderus ürünleri size en yüksek kalitede hizmet ve konfor sağlamak amacı ile ileri üretim teknikleri ve yüksek kontrol süreçlerinden geçirilerek size ulaşmaktadır.

  • Kadıköy Bosch Servisi Kadıköy Servisi telefon numarası ya da Kadıköy Bosch Servisi iletişim bilgilerine sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.
  • Olası olumsuzlukta değiştirilen parça tekrar aynı arızayı tekrarlarsa garanti süreci içindeki olan onarımınızı ücret almadan tekrar değişimini yapmaktayız.
  • Bosch derin dondurucularda diğer beyaz eşyalarında olduğu gibi bazı küçük sorunlar yaratabiliyor.
  • Kadıköy’ün bazı mahallelerinde, çeşitli noktalarda Bosch servisleri, beyaz eşya arıza ve sorunlarına çözümler bulabilir, kusursuz servis deneyimi yaşatabilir.
  • Kuşdili gibi Kadıköy’ün bazı mahallelerinde, çeşitli noktalarda Bosch servisleri, bulaşık makinesi arıza ve sorunlarına çözümler bulabilir, kusursuz servis deneyimi yaşatabilir.

Bosch Bulaşık Makinesi Yetkili Servisi olarak bulaşık makinelerinin de düzenli bakım ve onarımlarının yapılması gerekmektedir. Bulaşık makineleri filtreleri zaman içerisinde tıkanabilir ve temizleme işlemini tam anlamıyla gerçekleştiremez. Makinelerinin temizliğinin yapılmasının ardından yılda en az bir defa da Silivri Bulaşık Makinesi Yetkili Servisi tarafından bakımları yapılmalıdır. İlk 2 aramada uzun uzun aradım cevaplayan olmadı, son 2 aramada aradığınız kişi başkası ile görüşüyor uyarısı verdi ancak yine tarafıma dönüş olmadı. Yeterli bilgiye ve donanıma sahip gezici servisimizle beraber müşterilerimize en hızlı servisi sunmaya hazırız. Bosch Kadıköy Servisi çağrı merkezimizden hızlıca ulaşıp, hızlı ve doğru hizmet anlayışıyla hareket etmektedir.

Kadıköy Bosch Servisi’nden Yüksek Kaliteli Parçalar

Bağlantıya tıklayarak resmi Philips Electronics Ltd. (“Philips”) web sitesinden ayrılacaksınız. Philips, herhangi bir üçüncü taraf web sitesi veya burada yer alan bilgilerle ilgili olarak hiçbir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. Aynı gün servis hizmeti acil veya normal fark etmeksizin tüm durumlar için geçerlidir, kayıt alındıktan hemen sonra araçlara gönderilen talebiniz size en hızlı servisi verebilmek için işleme alınır.